مشاوره و سفارش

صیفی جات :

مصرف روزانه‌ی انواع سبزیجات و صیفی جات علاوه بر اینکه در تناسب اندام و سلامت بدنی شما بسیار موثر است می‌تواند برای زیبایی و سلامت پوست و مو شما هم موثر باشد. 

منبع عالی ویتامین‌‌های آنتی‌‌اکسیدان آ و ث است

سلامت قلب را تقویت می‌کند

 به مبارزه با سرطان کمک می‌کند

دارای موسیلاژ است

سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند

مانع پیری پوست می‌شود

کالری بیشتری می‌سوزاند

کمبود آهن را درمان می‌کند

و……..

گیاهان دارویی :

با مرور زمان مشخص شد که استفاده از داروهای شیمیایی ممکن است عوارض نامطلوبی داشته باشند و داروها و روشهای جدید ممکن است در مواردی هزینه زیاد یا اثر بخشی کمی داشته باشد. با علم به این مساله، به تدریج داروهای گیاهی و روش های طب سنتی با اقبال مواجه شدند، به طوری که اکنون در اکثر کشورهای توسعه یافته جهان، درصد بسیار بالای از داروهای مصرفی را داروهای با منشا گیاهی تشکیل می دهند.در برنامه گیاهان دارویی از موضوع های متنوعی استفاده شده. روش های لاغری , پوست و مو زیبایی , اعصاب و روان , کنترل فشارخون , خواص گیاهان دارویی و راه های تقویت اعضای بدن و پیشگیری و درمان بیماری ها و …

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی آراس نشاء ، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع صیفی جات و گیاهان دارویی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه آراس نشاء

عباس جان نثار

Call Now Buttonتماس بگیرید