مجموعه آراس نشاء شما را به خرید بهترین محصولات صیفی جات و گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید نشا کاهو فرانسوی

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطاعاتی درباره نشا کاهو فرانسویبازار فروش نشا کاهو فرانسوی

مراکز خرید انواع نشا کاهو فرانسوی که توانسته اند نمونه های مرغوب و درجه یک آن را برای مشتریان کشت دهند و سپس به فروش برسانند، هم اکنون محصولات خودشان را به صورت عمده به فروش می رسانند. این مرکز خرید نیز فعالیت چندین ساله خود را در فضای اینترنت نیز انجام می دهند و امکان ارسال نشا این گیاه پر طرفدار را به سراسر کشور دارد.

مرکز خرید نشا کاهو فرانسوی

اطاعاتی درباره نشا کاهو فرانسوی

اطاعاتی درباره نشا کاهو فرانسوی کاهو فرانوسوی یکی از کاهو های تقریبا جدید در ایران می باشد که اصلیت آن به کشور ایتالیا بر می گردد. این کاهو دارای برگ هایی شبیه گل می باشد و نوع قرمز رنگ آن در ایران استفاده می شود. در ابتدا بذر کاهو را در محیط مناسب رشد می دهند تا طی زمان 20 روز تبدیل به نشا بشود. این نشا می تواند در سال چندین بار کشت شود و چون در بازه زمانی نهایتا 30 روز کاهو ها برداشت می شوند، پس می توان چندین بار از آن استفاده کرد.

نشا کاهو فرانسوی نباید دچار کرم و آفت زدگی باشد چرا که گیاه به کلی از بین می رود و عملا کاهویی به دست نمی آید. در فصول سرد سال این نشا حساسیت های مخصوص به خود را دارد و بهتر است برای استفاده آن محیط گلخانه به لحاظ دمایی تغییراتی روی آن ایجاد شود تا نهایتا بتوان محصول درجه یکی را برداشت کرد.

نشا کاهو نباید در معرض مستقیم نور خورشید قرار گیرد، چرا که ریشه و نهایتا بعدا برگ ها می توانند دچار تغییر رنگ دهند و این مورد می تواند در خاصیت کاهو تاثیر بگذارد و یا اینکه خریداران را از خود دور کند. بنابراین بهترین کار این است که تقریبا در محیط گلخانه ای که نور به صورت غیر مستقیم می تابد کاشته شود. نکته مهم بعدی این است که سعی کنید خرید نشا را از محل های معتبر انجام دهید تا محصول نهایی شما و زحماتتان از بین نرود.

بازار فروش نشا کاهو فرانسوی

بازار فروش نشا کاهو فرانسوی فروش نشا اکثرا در بازار ایران انجام می شود. یعنی این کاهو ها بعد از به رسیدن به مرحله خوردن می توانند به کشور های خارجی نیز راه پیدا کنند. در حال حاضر اکثر مهندسان کشاورزی، کارشناسان گیاه شناسی و کشاورزان و افرادی که علاقه زیادی به تولید گیاهان خوردنی و صیفی جات دارند می توانند در زمین های کشاورزی خود و یا در گلخانه ها از این نشا استفاده کنند.

بازار نشا فرانسوی در ایران پر رونق می باشد چرا که مردم به خوردن کاهو فرانسوی واکنش مثبت نشان داده اند و این یعنی می توان با کشت عظیم این محصول به خوبی هم سود آوری کرد، هم بازار داخل و هم بازار خارج را پوشش داد.

عباس جان نثار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراس نشاء شما را به خرید بهترین محصولات صیفی جات و گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید