مجموعه آراس نشاء شما را به خرید بهترین محصولات صیفی جات و گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید نشا پیوندی با پایه کدو

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصه نشا خیار پیوندی با پایه کدوتولید انواع نشا خیار پیوندی با پایه کدو

خیار محصولی است که معمولا در داخل گلخانه و با روش های مخصوصی تولید می گردد تا میزان برداشت آن افزایش یابد. اما همین روش کشت مشکلاتی را به دنبال دارد، که می تواند بر کیفیت محصول اثر منفی بگذارد. به همین دلیل محققان داخلی برای افزایش دادن میزان سلامتی خیار گلخانه ای، به پیوند زدن آن با کدو پرداختند. مرکز خرید نشا خیار پیوندی با پایه کدو، این محصول را در حجم زیادی به مصرف کننده ها عرضه می کند.

مرکز خرید نشا پیوندی با پایه کدو

مشخصه نشا خیار پیوندی با پایه کدو

مشخصه نشا خیار پیوندی با پایه کدو کشت و پرورش دادن خیار در محیط گلخانه نسبت به مزارع، باعث بازدهی بیشتر بوته های این گیاه شده و در عین حال سبب می گردد که ما در تمام فصول سال خیار تازه در اختیار داشته باشیم. اما شرایط گلخانه، گرما و هوای بسته آن موجب رشد قارچ ها، آفات و باکتری هایی در خاک می گردد، که می توانند موجب تخریب گیاهان گردند.

متاسفانه تا امروز تنها راهکار کشاورزان برای مقابله با این آفات، سموم شیمیایی بسیار خطرناکی بودند، که در دراز مدت به سلامتی مصرف کننده ها آسیب جدی وارد می کردند.

اما امروزه تولید کنندگان کشور، با تحقیق متخصصان داخلی به یک راه حل جدید در زمینه پرورش و نگهداری این گیاه بدون نیاز به سموم کشاورزی دست یافته اند، که پیوند زدن خیار بر روی پایه و بوته کدو می باشد.

مشخصه نشا خیار پیوندی با پایه کدو شامل: مقاومت خیلی بیشتر آن در برابر آفات و قارچ های گیاهیست که نیاز به استفاده از سم را کاهش می دهد. به علاوه این محصول دارای ریشه گسترده و عمیقی است که موجب جذب بهتر و بیشتر منابع و املاح معدنی از داخل خاک می شود و در نتیجه به رشد بهتر گیاه کمک می کند.
به علاوه محصولی که به این روش تولید می شود، طعم و عطر بهتری داشته و ماندگاری بیشتری نیز خواهد داشت.

تولید انواع نشا خیار پیوندی با پایه کدو

تولید انواع نشا خیار پیوندی با پایه کدو مراکز فعال در زمینه تولید کردن نشا و بذر گیاهان و سبزیجات، انواع نشا خیار پیوندی با پایه کدو را تولید کرده و سپس این محصول را از طریق مراکز پخش عمده در اقصی نقاط کشور توزیع می کنند و به دست مصرف کنندگان می رسانند.

با توجه به مزایایی که این محصول جدید نسبت به خیار های سنتی دارد، بازار نشا خیار پیوندی از رونق بسیار زیادی در دنیا برخوردار است و اکثر کشاورزان به کشت این محصول علاقه نشان می دهند. چرا که موجب کم شدن هزینه های تولید شده و حجم بازدهی محصول را نیز افزایش می دهد.

شما می توانید در صورت تمایل برای سفارش دادن این محصول، از طریق این وب سایت اقدام کنید.

عباس جان نثار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراس نشاء شما را به خرید بهترین محصولات صیفی جات و گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید