مجموعه آراس نشاء شما را به خرید بهترین محصولات صیفی جات و گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات انواع نشا کلم پیچ

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره نشا کلم پیچتولید کننده نشا کلم پیچ

در سینی های مخصوص و درون گلخانه ها بذر کلم پیچ کاشته می شود و زمانی که چند برگ کوچک داد به آن نشان می گویند و آن را به زمین ها و درون خاک منتقل می کنند تا به خوبی رشد نمایند. این عمل مانند قرار دادن گیاه در آب و جوانه زنی آن می باشد. صادرات انواع نشا کلم پیچ به کشور های دیگر با رونق و رواج زیادی رو به رو شده است زیرا مصرف این صیفیجات نیز روز به روز بیشتر می شود. صادرات این نشا ها به صورت عمده و در بسته بندی ها و جعبه های مخصوص و مقاوم انجام می شود. 

صادرات انواع نشا کلم پیچ

اطلاعاتی درباره نشا کلم پیچ

اطلاعاتی درباره نشا کلم پیچ همان گونه که گفتیم به دست آوردن نشا کلم پیچ مانند این است که یک گیاه را درون آب قرار دهید تا جوانه بزند و ریشه کند و سپس آن را در خاک یا گلدان بکارید، برای تهیه این محصول ابتدا باید بذر کلم را در سینی های مخصوص قرار داد و آن را آبیاری کرد تا جوانه بزند و برگ های کوچک بدهد در این مرحله به گیاه به دست آمده نشا می گویند که آن را به گلخانه ها و یا مزرعه ها انتقال می دهند و درون خاک می کارند یا به روش هیدروپونیک رشد آنها را سریع تر می کنند.

نشا کاری باعث می شود تا محصول به دست آمده با کیفیت تر و مرغوب تر باشد. امروزه محصولات متعددی را به وسیله نشا کاری به دست می آورند که یکی از آنها کلم پیچ می باشد که برای پخت و پز و تزیین سالاد انتخاب عالی می باشد و خواص زیادی هم دارد. 

تولید کننده نشا کلم پیچ

تولید کننده نشا کلم پیچ تولید کننده نشا کلم پیچ همواره هم بهترین بدر ها را انتخاب می کند و هم محیطی را برای کشت و پرورش نشا ها در نظر می گیرد که عالی و درجه یک است. این تولید کننده تمام مراحل تولید را طبق اصول و استاندارد های کشاورزی انجام می دهد تا بتواند نشا هایی سالم و در نتیجه کلم پیچ های با کیفیت را به دست بیاورد. 

برای تهیه این نشا ها باید ابتدا بذر های کلم را مهیا کرد آنها را درون سینی های مخصوص که پر از خاک مقوی می باشد به صورت متراکم پاشید و آبیاری آنها را به صورت مداوم انجام داد تا خاک آنها همیشه مرطوب و خیس باشد و همچنین در زمان رسیدن نشا و برداشت آن ریشه ها آسیبی نبیند. پس از تولید نشا آنها را برداشت کرده و به مزارع و گلخانه ها انتقال می دهند. 

استقبال مصرف کنندگان کلم های به دست آمده با این روش باعث شده تا تولیدات این نشا ها برای تامین نیاز کشاورزان روز به روز بیشتر از قبل شود. 

عباس جان نثار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراس نشاء شما را به خرید بهترین محصولات صیفی جات و گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید