مجموعه آراس نشاء شما را به خرید بهترین محصولات صیفی جات و گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ارزان نشا خیار پیوندی با پایه کدو

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت نشا خیار پیوندی با پایه کدوتولید نشا خیار پیوندی با پایه کدو

پیوند زدن صیفی جات به یکدیگر باعث می شود تا محصولی جدید با طعمی متفاوت خلق شود. نشا خیار پیوندی با پایه کدو جز بهترین گیاهچه ها بوده که پس از جوانه زدن به زمین کشاورزی منتقل می شود. در این فرآیند میزان رطوبت و آب محصول افزایش زیادی پیدا می کند. خرید این نشا آن هم با قیمت ارزان باعث صرفه جویی بیشتر در هزینه ها شده است. حجم خرید متفاوت بوده که بر اساس نیاز و بودجه شما انجام می شود. قیمت نشا پیوندی در خرید عمده مناسب است. 

خرید ارزان نشا خیار پیوندی با پایه کدو

کیفیت نشا خیار پیوندی با پایه کدو

کیفیت نشا خیار پیوندی با پایه کدو کیفیت نشا خیار پیوندی با پایه کدو بسیار بالا بوده و این امر باعث شده تا سطح تولید صیفی جات در کشور افزایش زیادی پیدا کند. نشا پیوندی در مقابل آفات و سموم دوام زیادی دارد و می تواند در هر محیطی به خوبی رشد کند. زمانی که نشا جوانه می زند به زمین منتقل می شود و در این زمان به خوبی درون خاک قرار گرفته و رشد زیادی هم دارد. 

نشا پیوندی نیازی به آبیاری زیاد ندارد و این امر خود باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود. زمان باردهی در این گیاهان بسیار سریع است و همین امر باعث شده تا بازده زمانی کوتاه سطح تولید چندین برابر شود. بذر استفاده شده در این نشا بسیار کم بوده و صرفه اقتصادی زیادی هم دارد.

استفاده از نشا خود زمینه اشتغالزایی بیشتر را در این زمینه فراهم کرده است و در این صورت مازاد مصرف برای صادرات مهیا می شود. 

تولید نشا خیار پیوندی با پایه کدو

تولید نشا خیار پیوندی با پایه کدو تولید نشا خیار پیوندی با پایه کدو کار ساده ای بوده که بخشی از یک گیاه بر روی گیاه دیگر قرار می گیرند تا یک محصول منحصر به فردی خلق شود. در این روش گیاه اول که کدو نام دارد به عنوان پایه در بستر قرار می گیرد و گیاه دوم که پیوندک نام دارد و در این جا خیار است جدا شده و بر روی پایه قرار داده می شود. 

محل قرار گرفتن این دو محصول جوش خورده و یک گیاه واحد شکل می گیرد. نشا در مدت زمان کوتاه جوانه می زند و زمانی که ۴ برگ در می آورد آماده انتقال به زمین است. این گیاه برای رشد به خاک و آب و هوای مساعد و مرطوب نیاز دارد. استفاده از صیفی جات مرغوب باعث شده تا پیوند به بهترین شکل انجام شود. 

مقاومت بالای گیاه در مقابل نوسانات جوی باعث شده تا بتواند به خوبی رشد کند و به راحتی خشک نمی شود. این مرکز همسو با تحولات تکنولوژیک و فناوری های بروز سطح تولیدات خود را افزایش داده و توانسته در مدت زمان اندک بهترین تولیدات را داشته باشد.

عباس جان نثار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراس نشاء شما را به خرید بهترین محصولات صیفی جات و گیاهان دارویی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید